Ez az izé most komolyan egy TANK-HANGTOMPÍTÓ? – Index.hu

A bíró kihirdeti az ítéletet, a kis kalapácsával rácsap az asztalra, és megkérdezi a vádlottat, akar-e még valamit mondani az utolsó szó jogán. Ismerős a szitu filmekből, ugye? Hát, a hamburgi bíróságon most úgy folytatódott, hogy abból talán Tarr Béla tudna filmet forgatni, de lehet hogy még ő se.

A több rendbeli bankrablásért és gyilkossági kísérletért 12 és fél év börtönre ítélt 71 éves Michaer Jauernik ugyanis felvett egy napszemüveget, és elkezdett beszélni.

Michael%20Jauernik%20-%20DO%20NOT%20REUSE.jpg 39497338 ver1.0 12

És csak beszélt, beszélt, szidta az ügyvédjét, az igazságszolgáltatást, hol papírból, hogy fejből, és csak nem akart kifogyni a szuszból.

Öt. Teljes. Napig.

A bíróságnak pedig muszáj volt végighallgatni, mert a törvény kötelezi őket erre. Jauernik a beszéde végén azt mondta, természetesen fellebbez az ítélet ellen.

(via CNN)

Neked Ajánljuk